Динамо Москва в напруженому матчі переграло Панатинаикос (2:1)

Краснодар з Ліллем розіграли мирову нічью (1:1)

Вольфсбург зазнав впевненої поразки від Евертона на власному полі (0:2)

Фиорентина переграла Генгам на виїзді (1:2)

Київське Динамо без проблем розібралося з Ріо Аве (2:0)

Динамо Мінск, на відміну від своїх коллег з Києву, зазнали поразки (0:2) від грецького ПАОКу

Локерен переграв Легію (1:0)

Так само і Ольборг спромігся лише на мінімальну пермогу над Стяуа (1:0)

Рієка ще в першому таймі закріпила пермежний рахунок у матчі проти бельгійського Стандарту (2:0)

Слован Братислава неочікувано програло вдома Янг Бойз (1:3)

В матчі Спарта Прага — Наполі голів не відбулося (0:0)

В напруженому матчі Трабзонспор віборов перемогу у харківського Металіста (3:1)

Феєноорд переміг Севілію (2:0)

Астерасу вдалося зробити надзвичайний кам-бек. Вони відіграли 2 м'ячі у матчі проти Бешикташу (2:2)

Астра неочікувано перемогла Динамо із Загребу (1:0)

Одним з найцікавіших матчів туру був поєдинок Вільяреал — Боруссія Менхенгладбах. І хоча гості лише відігрувалися, матч виявився напруженим і принциповим(2:2)

Дніпро, нереалізувавши пенальті, як можливість забити другий гол, програло Інтеру. Удача посміхнулася міланцям (2:1)

Зальзбург на виїзді розібрався з Селтіком (1:3)

Сент-Етьєн зіграв нічию з Карабахом (1:1)

Єдиним матчем без забитих м'ячів виявився матч Торіно — Брюгге (0:0)

Тоттенхем преграв добреорганізований захист Партизану (1:0)

ХІК ледь не втратив перемогу на останніх хвилинах. Але йому також посміхнулася удача на останній хвилині і він забив другий гол Копенгагену (2:1)

Цюріх впевнено розчавив Аполон (3:1)

Останній матч туру був проведений 28.11.14. Він виявився дуже видовищним. Вже в першому таймі рахунок став 3:2 на користь Ешторілу, але все ж таки ПСВ вдалося зрівняти його після перерви. (3:3)